تبلیغات
ArAd Robotic Company - درخواست كلاس رباتیك
ArAd Robotic Company
Robotics education student - Tehran Agancy

 آموزش در مدارس بیشتر جنبه تئوری داشته و درسهایی که جنبه عملی داشته و خلاقیت دانش آموزان را افزایش می دهد در بین درسهای مدرسه خالی است.

 اگر قرار باشد دانش آموزان فقط اصول علمی را در حافظه خود ثبت کنند، و هر سال فقط ثبت کنند، طبیعی است به مرور این مطالب به فراموشی سپرده شود.

طبیعی است که دانش آموزانی که به سال بعد می روند مطالب سال پیش را فراموش کرده اند، جالب است که همه این را تجربه کرده ایم و باز دست روی دست گذاشته ایم.

وقتی می شنویم کودکان در کشور های دیگر چه اختراعاتی را به ثبت می رسانند احساس شرمندگی وجود مارا لبریز می کند، چرا کودکان مانیز نتوانند؟؟

این ما هستیم که باید شرایط را برای فرزندان این میهن فراهم سازیم تا در مسیر علم در دنیا حرفی بزنند، دکتر شدن، مهندس شدن، وکیل شدن، و  و ..... همه خوب است اما اگر خلاقیت  و جذابیت در کار نباشد افراد فقط برای کسب نمره ویا حقوق بیشتر دکتر، مهندس، وکیل و غیره می شوند.

این وظیفه ماست که باید شرایطی را فراهم سازیم تا دانش آموزانمان فقط برای نمره درس نخوانند، فقط برای پول درس نخوانند، تفاوت افراد عادی و دانشمند و نخبه در این است که با کسب اصول علمی و انجام آزمایشات و پرورش خلاقیت خود دست به اختراع می زنند. همین و همین.

اگر به راحتی نمی توانید از این مسئله عبور کنید آمادگی خودتان را اعلام نمائید تا شرایط را برای دانش آموزان ایرانی فراهم سازیم.

گروه رباتیک آراد با تجهیزات تخصصی رباتیک و آموزش های ساده شده خلاقت ، برای دانش آموزان شرایطی را فراهم آورده تا دانش آموزان در آن خلاقیت خود را تقویت کنند.

شما می توانید به عنوان متولی برکزار کننده دوره رباتیک، دوره ای را برای جمعی از دانش آموزان مجموعه خود برگزار نمائید

 

درخواست كلاس رباتیك بصورت خصوصی


درخواست كلاس رباتیك بصورت عمومی

 

درباره وبلاگ
شركت رباتیك آراد برگزار كننده دوره های رباتیك در تهران.
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتان در مورد این مرکز چیست؟


نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی